Elżbieta Bansleben

adwokat

Opis.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Witam Cię serdecznie na łamach mojego bloga Ochrona pacjenta. Nazywam się Elżbieta Bansleben i jestem adwokatem.

W sprawach medycznych wspomagam Klientów na każdym etapie postępowania, choć najwięcej możliwości pomocy daje mi prowadzenie sprawy od samego jej początku, kiedy mamy wachlarz dostępnych narzędzi działania otwarty. Decyzję o tym, czy Twoja sprawa będzie prowadzona w trybie cywilnym, karnym, dyscyplinarnym, czy może nawet administracyjnym – najlepiej bowiem podejmować po konsultacji z adwokatem

Jako jeden z największych sukcesów zawodowych uważam nawet mniej te „milionowe” wygrane, które z powodzeniem zrealizowałam na rzecz moich Klientów, ale sytuację, w której po wygranej w całości sprawie sądowej o mniejszej wartości, pozwany w niej lekarz, przeciwnik procesowy mojego Klienta, poprosił, aby moja kancelaria reprezentowała go w innej sprawie.

Był to najlepszy dowód na to, że zasadę, której staram się trzymać w zawodzie i w życiu: aby realizować cele w 100% skutecznie, nie musisz niszczyć ludzi wokół siebie – potrafię wdrożyć w praktykę. Nie należy tego jednak nigdy mylić z odpuszczaniem realizacji celów, jeśli są właściwie określone.

Sukces moim zdaniem przychodzi bowiem częściej z dobrą energią nastawioną na działanie niż frustracją niszczącą wszystkich wokół.

Zapraszam Cię na mój blog, w którym opisuję niektóre zagadnienia związane ze sprawami medycznymi, abyś mógł się o tym sam przekonać.

A jeśli masz pytania, czy wątpliwości, zapraszam Cię do kontaktu: elzbieta@bansleben.pl

Elżbieta Bansleben
adwokat

***